Antykoncepcja – kobiety przejmują kontrolę

Współczesna kobieta staje się coraz bardziej niezależna, silna i w dużej mierze decydująca o swojej przyszłości. Również w łóżkowych relacjach wiele pod tym względem się zmieniło.

Jeszcze parę lat temu to właśnie mężczyzna miał za zadanie zadbać o zabezpieczenie. Zapewne pamiętamy słynne sceny z filmów, jak mężczyzna szybko wbiega na stacje benzynową, czy do innego nocnego sklepu, gdzie mógłby zakupić prezerwatywę.

Choć niektórym temat wydaje się być śmieszny, to jednak w gruncie rzeczy jest to bardzo istotna sprawa. Sprawa, która zaważa o przyszłym życiu obojga kochanków, gdzie oczywiście najbardziej dotyka to kobietę, która zachodzi w niechcianą ciąże.

Co w takiej sytuacji można zrobić, trudno jest przeciwdziałać po fakcie, dlatego też wiele kobiet zamiast liczyć na mężczyznę bierze sprawy w swoje ręce stosując inne formy antykoncepcji. Jak wiadomo do wyboru mają wiele metod i sposobów, dlatego też zastosowanie ich w praktyce nie do końca jest takie oczywiste, jak użycie zwykłej prezerwatywy.

operacja stawu biodrowego poznań próba wysiłkowa poznań